Yağ Bakımı Platformu Hakkında

YağBakımı.com.tr sitesi otomotiv sektörünü e-ticaret ve e-ihracatta temsil etmek üzere, Paynet Bilgisayar tarafından kurulmuş bir çevrimiçi alışveriş girişimidir. Platformun amacı; tüm son kullanıcıları; madeni yağ sektöründe çok sık karşılaşılan sahte ürün ve hatalı ürünlerden koruyan bir e-ticaret platformu oluşturmak. Bu girişim sayesinde binek araç, ticari araç, ağır vasıta, iş makinesi ve endüstriyel makineler için periyodik bakım setlerine doğrudan erişebilirsiniz. Yağ değişimi işlemlerinizi güvenli ve hızlı sonuçlandırabilirsiniz.

Sitemizden yönlendirildiğiniz bu yeni motor yağı platformlarında listelenen tüm ürünler; Yetkili Satıcı, Bölge Distribütörü, Türkiye Distribütörü veya Üretici firmalardan doğrudan tedarik edilmiştir ve stoklu satış gerçekleştirilmektedir. Tüm alışverişlerinizi YagBakimi.com.tr güvencesiyle oluşturabilirsiniz. Platformumuz, motor yağı ürün grubunda Shell, Elf, Castrol, Motul, Lukoil, Petrofer, Lubran, Petrol Ofisi markalarının satışını ve filtre grubu ürünlerde ise Mahle, Behr, Fil Filtre, Mann, Bosch, Donaldson Filtre gibi önde gelen markaların satışını gerçekleştirmektedir.

Yağ Bakımı e-ticaret girişimi, sitelerimizde listelenen tüm ürünler için; orijinallik, kargolama standardı ve ürün kalitesini tedarik aşamasında kontrol eder. Ürünlerin kargoya verilmesi YagBakimi.com.tr depolarından yada farklı şehirlerde anlaşmalı olduğumuz FullFillment hizmet sağlayıcılarımız tarafından doğrudan adresinize yapılmaktadır.

Sitemiz üstünden yapacağınız tüm alışverişlerinizde; talep, şikayet, destek veya iade süreçlerinizi tek ekrandan takip edebilirsiniz.

YagBakimi.com.tr, Paynet tarafından geliştirilen bir e-ticaret girişimidir. İzmir merkezli firmamız, 10’dan fazla marka ve sektörde dikey e-ticaret misyonuyla dijital dönüşüm için tüm çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Hakkımızda detaylı bilgiye websitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni bir Yağ Bakımı Platformu ziyaretçisi olarak öncelikle alışveriş yapmak istediğiniz markanın siteisne girerek, Üyelik veya Hesabım sayfalarını ziyaret ederek üyeliklerinizi oluşturabilirsiniz. Keyifli Alışverişler.

Sitelerimizde adı geçen 3. Parti/Kişi Markaların firmamızla doğrudan hiçbir bağı bulunmamaktadır. Tüm e-ticaret platformlarımız sadece satış noktası olarak hizmet vermektedir.

Soru Sor
💬 Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba, 👋
Yağ Bakımı ile ilgili yardıma ihtiyacın var mı?